W naszym przedszkolu organizujemy spotkania dla przedszkolaków z bliskimi: rodzicami, dziadkami oraz ludźmi, którzy wykonują ciekawe zawody lub mają interesujące pasje.

Celem spotkań jest poznanie różnorodnych zawodów, pasji rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola oraz zachęcenie bliskich, mieszkańców Opatowa oraz jego okolic do nawiązania współpracy z przedszkolem.
W dniu dzisiejszym naszym gościem był Pan Robert Kasprowicz.
Pan Robert opowiedział dzieciom o swoim hobby, którym jest gra na bardzo interesującym i niezwykle dźwięcznym instrumencie muzycznym – perkusji, oraz zademonstrował swoje umiejętności.
Przedszkolaki, przy akompaniamencie perkusji oraz gitary zaśpiewały kilka piosenek, a następnie najbardziej zainteresowani wcielali się w rolę perkusisty;).

Inicjatorem spotkania była nauczycielka p. Agata Kasprowicz.