W naszym Przedszkolu doszło do niecodziennego spotkania. Dzieci odwiedził Argo - policyjny pies. Spotkanie dla maluchów było bardzo atrakcyjne, gdyż miały okazję zobaczyć nieco innego pracownika policji niż do tej pory.
W czwartek (22 grudnia) przedszkolaki ze wszystkich grup zgromadziły się na holu przedszkola, aby wysłuchać pogadanki przygotowanej przez funkcjonariuszy policji na temat zachowania ostrożności wobec zwierząt, potrzeby dbania o psy oraz właściwego zachowania się w przypadku ataku ze strony czworonoga. Pies policyjny pod kierownictwem opiekuna prezentował swoje umiejętności i wysoki stopień wyszkolenia – tresury. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się, jak pies reaguje na komendy.