Pragniemy poinformować wszystkich Rodziców, że od września 2016r. Wasze pociechy mogą rozpocząć bądź kontynuować edukację w naszym przedszkolu w grupie 5-latków oraz 6-latków.

Nasza Placówka jest przedszkolem, którego państwo szukacie. Nie zastąpimy w prawdzie Mamy ani Taty, ale zapewnimy państwa dzieciom najlepszą opiekę pedagogiczną, oraz zaspokoimy potrzeby indywidualne Waszych dzieci tak aby czuły się u nas domowo, radośnie i bezpiecznie. 

Zadaniem naszego przedszkola jest organizowanie różnych sytuacji edukacyjnych sprzyjających nawiązaniu przez dziecko wielorakich kontaktów społecznych, wchodzeniu w różne osobowe interakcje, realizowaniu dążeń dziecka do wypowiadania siebie w twórczości plastycznej, muzycznej, ruchowej i werbalnej. 

Należy pamiętać o tym, że dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę, co jest jedyną prawidłową drogą na doprowadzenie dziecka do jak najpełniejszego rozwoju i osiągnięcia dojrzałości szkolnej. 

Nasze przedszkole jest w stanie sumiennie i bezstresowo przygotować dzieci do szkoły.