Po raz kolejny funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie przyjęli zaproszenie od Przedszkolaków z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego HaHaHa w Opatowie ZDZ w Kielcach. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również w ruchu drogowym. Podobnie jak w roku ubiegłym zadaniem funkcjonariuszy było przeprowadzenie pogadanki na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Funkcjonariusze z wielkim zaangażowaniem i w bardzo atrakcyjny sposób przeprowadzili zajęcia co było widoczne na uśmiechniętych buziach naszych Przedszkolaków (w końcu kilkoro z nich chce w przyszłości zostać policjantami :) ).