Punkt Przedszkolny HaHaHa w Opatowie zaprasza 17 kwietnia 2015 r. w godz. 10.-13. wszystkich przyszłych przedszkolaków wraz z rodzicami na Dzień Otwarty. Będzie to okazja do poznania pomieszczeń, oferty zajęć, gier i zabaw oraz do porozmawiania z przedszkolankami. Dla dzieciaków przygotowano na ten dzień mnóstwo atrakcji.

HaHaHa już od roku opiekuje się maluchami, oferując im ciekawe i rozwijające zajęcia podczas całego dnia pobytu. Rodzice mają pewność, że ich pociechy są bezpieczne, uczą się i bawią. Mogą także liczyć na elastyczność i dostosowanie się personelu przedszkola do ich potrzeb i wymagań.

Teraz kolejni rodzice mogą dokonać wyboru oddania swoich dzieci pod opiekę Punktu Przedszkolnego HaHaHa, by spokojnie wykonywać swoje obowiązki zawodowe, nie martwiąc się w tym czasie o swoje pociechy.

Aby rodzice mogli poznać wszystkie atuty przedszkola, zorganizowany zostanie Dzień Otwarty dla wszystkich chętnych. Dyrekcja i przedszkolanki będą do pełnej dyspozycji gości 17 kwietnia 2015 r. od godz. 10. do 13.

Odbędzie się spotkanie organizacyjno-informacyjne, na którym zaprezentowana zostanie oferta przedszkola. Zawiera ona atrakcyjne warunki pobytu dzieci, z ciekawymi zajęciami i nowoczesnymi metodami opieki nad podopiecznymi.

Zaplanowane są także zabawy integracyjne z dziećmi oraz gry i zabawy kreatywne. Mali i dorośli goście Dnia Otwartego w HaHaHa przekonają się naocznie, jak wygląda pobyt każdego dnia w przedszkolu.

Przyjdź, zobacz, pobaw się z nami i wybierz nasze przedszkole! Proszę zabrać obuwie zmienne.

Dzień Otwarty w HaHaHa odbędzie się w siedzibie Zakładu Doskonalenia Zawodowego, przy ul. Konopnickiej 2 w Opatowie. Więcej informacji pod nr. tel. 15 868 41 56 lub na stronie www.hahaha.edu.pl.