W Punkcie Przedszkolnym Hahaha w Opatowie dzieciaki rozwijają się wszechstronnie. Grzecznie się bawią i jednocześnie uczą. Organizowane mają ciekawe zajęcia artystyczne i ruchowe, ale nie brakuje również nauki języka angielskiego i informatyki.

Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem zgłębiają tajniki świata komputerów. Mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt, specjalne programy i opiekę fachowca od uczenia małych dzieci.

Ostatnio dzieciaki uczyły się obsługi myszki komputerowej, z zapałem klikały w klawisze i obserwowały na monitorze reakcje na ruchy myszki. Dużo frajdy sprawiła im zabawa z kolorowankami multimedialnymi. Przedszkolaki okazały się bystre i sprawnie, bardzo pięknie pokolorowały swoje plansze.

Dzięki takim zajęciom dzieci w przedszkolu Hahaha stopniowo oswajają się komputerem, poznają podtawewe słownictwo informatyczne oraz za pomocą gotowych szablonów opanowują podstawy obsługi edytorów grafiki. Przy okazji rozwijają umiejętność pisania, czytania, liczenia oraz mówienia.