28 października 2014 r. po raz pierwszy w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dzieci z Punku Przedszkolnego HaHaHa w Opatowie przeżyły niezapomniane chwile. Ich rodzice i rodziny z dumą i wzruszeniem obserwowali swoje pociechy, które przygotowały dla nich specjalny program artystyczny.

Przedszkolaki już od września spędzają czas w Punkcie Przedszkolnym HaHaHa, poprzez naukę i zabawę rozwijając swoje młode umysły i ciała. Pod koniec października zostali oficjalnie włączeni do grona przedszkolaków, a odbyło się to podczas uroczystego pasowania na przedszkolaka w HaHaHa. Dziewczynki i chłopcy z powagą niezwykłą dla ich wieku uczestniczyli w spotkaniu, na które przybyli ich rodzice, a nawet całe rodziny.

Na uroczystości gościła Bernadetta Bara, która reprezentowała Burmistrza Miasta i Gminy Opatów. Obecni byli także przedstawiciele kierownictwa Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach, dyrekcja przedszkola w Opatowie oraz nauczyciele przedszkola.

Aktu pasowania na przedszkolaka dokonała osobiście dyrektor Aneta Werońska. Po tym pełnym wrażeń momencie, każdy z dzieciaków otrzymał pamiątkowy dyplom i odcisnął swój paluszek w kronice przedszkola. Rodzice byli bardzo dumni ze swych pociech i z zapartym tchem obserwowali dzieci grzecznie uczestniczące w tym ważnym wydarzeniu.

To nie był koniec atrakcji wyjątkowego dnia w przedszkolu HaHaHa. Dzieciaki pod kierunkiem przedszkolanek, przygotowały ciekawy program artystyczny. Publiczność wysłuchała pięknych piosenek i z zachwytem obserwowała tańczących przedszkolaków. Na koniec nie zabrakło pysznego tortu, który spałaszowany został przez dzieci i ich gości.

Wszyscy pasowani w tym dniu, otrzymali upominki, które stanowiły dowód uznania dla zaangażowania w przygotowanie się do uroczystości i fantastycznego zachowania się dzieciaków.

Punkt Przedszkolny HaHaHa w Opatowie jest pierwszym przedszkolem powołanym przez Zakład Doskonalenia Zawodowego. Oferuje swoim podopiecznym doskonałe warunki lokalowe i wyposażenie, profesjonalną opiekę, a także mnóstwo ciekawych zajęć, dzięki którym dzieci spędzają miło czas, rozwijając się i bawiąc.