1 września 2014 r. Dyrektor oraz kadra Punktu Przedszkolnego HaHaHa z radością powitała pierwszych przedszkolaków.

Dla większości podopiecznych są to pierwsze samodzielne kroki poza czujnym okiem rodziców, pierwsze chwile spędzone poza domem. Dla dzieci rozpoczyna się fantastyczny czas dziecięcej przygody - wspaniałych zabaw, nieodkrytych tajemnic i mnóstwa radosnych niespodzianek.  Punkt Przedszkolny HaHaHa oferuje bogaty wachlarz zajęć dodatkowych artystycznych, tanecznych, rozwijających zainteresowania dzieci.

To miejsce powstało, by spełniać dziecięce marzenia, by sprostać oczekiwaniom Rodziców. To miejsce to wizja i pasja osób, które je stworzyły i które będą dbać i opiekować się dziećmi. Placówka została zaprojektowana w trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni dla najmłodszych, zachęcającej do twórczej zabawy i odkrywania świata. Sale są przestronne i wyposażone w zabawki oraz przedmioty dostosowane do wieku dzieci, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Placówka dysponuje jeszcze wolnymi miejscami. Zapisy trwają przez cały rok kalendarzowy. Zapraszamy codziennie dzieci i rodziców do zobaczenia naszej placówki i zapoznania się ze szczegółową ofertą.